Bungalov 1

Rustik tasarıma sahip bungalovlar, ormanlık alanlarda bulunur ve doğal malzemelerle dekore edilmiştir. Ahşap zeminler ve tavanlar, yer minderleri, büyük cam pencereler ve açık mutfağa sahip oturma alanı gibi özellikleriyle dikkat çekerler.

Bungalov 2

Modern tasarıma sahip bungalovlar, denize yakın bir konumda yer alır ve parlak renkler ve minimalist iç tasarımlarıyla öne çıkarlar. Büyük cam pencereler, özel teraslar ve konforlu oturma alanları vardır.

Bungalov 3

Dağ Evi Bungalov: Geniş bir açık alan ve özel bahçelerle çevrili olan dağ evi bungalovlar, büyüleyici bir doğal manzaraya sahip olan dağlık bölgelerde bulunur. Rustik dekorasyonları ve ahşap dokuları, doğal malzemelerin bolca kullanıldığı modern mobilyalarla harmanlanarak oluşturulmuştur.

Bungalaov 4

Plajlara yakın bir konumda yer alan plaj bungalovları, 50-100 metrekare arasında değişen boyutlarıyla öne çıkarlar. Rengarenk dekorasyonları, tropikal motifler, açık teraslar ve özel bahçelerle birlikte, sahil hayatının keyfini çıkarmanız için ihtiyacınız olan her şeyi sunarlar.